Araba Oyunu Top 10 Listesi

Sizin için seçtiğimiz her hafta yenilenen kaliteli özel oyunlardan oluşan bir liste hazırladık, bu listede görsel olarak ve gerçeklik anlamında ziyaretçilerimizin tercihi olan oyunları en güzel araba oyunlarını sıraladık.

arabaoyunlarix

Ana Sayfa > Tır Oyunları > Yeni Usta Tır Park Etme Oyunu

Yeni Usta Tır Park Etme

Yeni Usta Tır Park Etme Oyun Adı: Yeni Usta Tır Park Etme
Kategori: Tır Oyunları
Oynanma: 32973 Kez Oynandı
Oyun Açıklaması:  

Eski takipçilerimizin bildiği usta tır park etme oyunun yeni versiyonu olarak ortaya çıkan bu oyun da keyifli vakitler harcamanız dileği ile
Oyun da eskiden olduğu gibi amaç tır garajın da size verilen park etme görevlerini yerine getirmek. Oyun tamamen 3D olduğu için grafikler hoşunuza gidecektir. Özellik bakımından ise tırı gösteren kameraları ayarlama, vites görüntüleme ve yeni olarakta oyuna direksiyon eklenmiş bulunmaktadır. Tırı kontrol ederken yönü filan rahatlıkla görebilmektesiniz, eski oyunda olmayan yeni bir özellik. Oyundan keyif almanız dileği ile.Sayfamızda size sunduğumuz Araba oyunları ile ilgili olan birçok çocuk ve yetişkin sitemizde aradığını fazlasıyla bulabilir. Sitemizin içerdiği Tır Oyunları gibi bir diğer araba oyunu kategorileride oldukça eğlenceli dakikalar yaşamanızı sağlar.