Araba Oyunu Top 10 Listesi

Sizin için seçtiğimiz her hafta yenilenen kaliteli özel oyunlardan oluşan bir liste hazırladık, bu listede görsel olarak ve gerçeklik anlamında ziyaretçilerimizin tercihi olan oyunları en güzel araba oyunlarını sıraladık.

arabaoyunlarix

Ana Sayfa > Otobüs Oyunları > 3D Otobüs Park Etme Oyunu

3D Otobüs Park Etme

3D Otobüs Park Etme Oyun Adı: 3D Otobüs Park Etme
Kategori: Otobüs Oyunları
Oynanma: 30705 Kez Oynandı
Oyun Açıklaması:  

Sitemizin en iyi oyunları arasına girecek olan süper bir otobüs park etme oyunu gerçekçilik ile kurgulanmış otobüs garajında geçen harika bir oyundur.
Otobüs garajının içinde size gösterilen yerlere otobüsü sürmelisiniz, daha sonra belirtilen biçimlerde geri geri, düz ve yanlama gibi park etme görevlerini başarmalısınız. Oyun o kadar güzel ki bölümler ilerledikçe benzersiz görevler gelecektir. Standartlara bağlı kalmayan oyunda köprüleri bile görmek mümkün. En önemli özellik olarak oyunun 3d hazırlanmış olmasıdır. İlerki bölümler de yanlış park etmiş otobüsler göreceksiniz bunlar alanı daraltıp işinizi zorlaştıracak, yine de bunları başarıp kazasız oyunu bitirmelisiniz. Başarılar dileriz.Sayfamızda size sunduğumuz Araba oyunları ile ilgili olan birçok çocuk ve yetişkin sitemizde aradığını fazlasıyla bulabilir. Sitemizin içerdiği Otobüs Oyunları gibi bir diğer araba oyunu kategorileride oldukça eğlenceli dakikalar yaşamanızı sağlar.