Araba Oyunu Top 10 Listesi

Sizin için seçtiğimiz her hafta yenilenen kaliteli özel oyunlardan oluşan bir liste hazırladık, bu listede görsel olarak ve gerçeklik anlamında ziyaretçilerimizin tercihi olan oyunları en güzel araba oyunlarını sıraladık.

arabaoyunlarix

Ana Sayfa > Araba > 3d Araba Kullanma Oyunu

3d Araba Kullanma

3d Araba Kullanma Oyun Adı: 3d Araba Kullanma
Kategori: Araba
Oynanma: 43465 Kez Oynandı
Oyun Açıklaması:  

Süper bir araba sürme oyunu, son derece hoşunuza gidicek efektler içeren ve araba kullanma da başınıza gelecek herşeyin hesabı yapılmış bir oyundur.

Oynayış ve Tuşlar : Oyunda ilk size verilen kırmızı kamyonet olucak, siz bunu page up, page down tuşları ile değiştirebilirsiniz. Klavyenin sol üstünde bulunan 1-6 arasında ki rakamlarla arabaların abs, esp, tc, ön çekiş ve arka çekiş, 4 x 4 gibi özelliklerini aç kapa yapabilirsiniz. Görüş ve kamera ayarlarını C tuşu ve mouse ile yapabilirsiniz. Boşluk el frenidir.

Not : Oyunu açabilmeniz için, Unity Player bilgisayarınızda yüklü olması gerekir.

Buraya tıklayarak Unity Player'ı indirebilirsinizSayfamızda size sunduğumuz Araba oyunları ile ilgili olan birçok çocuk ve yetişkin sitemizde aradığını fazlasıyla bulabilir. Sitemizin içerdiği Araba Oyunları gibi bir diğer araba oyunu kategorileride oldukça eğlenceli dakikalar yaşamanızı sağlar.